Tu je od vývojára pre vývojára v krátkosti pár užitočných organizačných informácií, ktoré si je dobré prečítať predtým, ako sa dostavíš na CODECON #Bratislava 2024.

Už 05.06.2024 to vypukne – najväčšia komunitná konferencia pre vývojárov CODECON #Bratislava 2024. Žite s komunitou a pre komunitu. Tvorte synergie a budujte budúcnosť. Tešíme sa na vás všetkých.

REGISTRÁCIA
Registráciu spolu s ranným DJ setom spúšťame v Starej Tržnici 05.06.2024 o 08:00.

Všetci účastníci konferencie musia byť registrovaní vopred prostredníctvom otvorenej registrácie na webe codecon.sk. Pred vstupom na konferenciu je potrebné si vyzdvihnúť pásku pri vstupe do Starej Tržnice.

PROGRAM
Celý program, informácie o spíkroch a ich témach nájdeš na codecon.sk/bratislava.

Tento rok sa odohrá program CODECON #Bratislava na 4 stageoch:
TITANS STAGE (Hlavný stage na prízemí Starej Tržnice)
ACCENTURE STAGE (Silent stage na galérii Starej Tržnice)
RAIFFEISEN PROCESSING CENTRE STAGE (Silent stage na galérii Starej Tržnice)
TOTAL STAGE (Stage umiestnený v priestoroch V-klubu v Národnom osvetovom centre)

KAPACITA
Na CODECON #Bratislava 2024 očakávame 1500 vývojárov. Kapacita na jednotlivých stagoch bude na mieste koordinovaná. Prosíme všetkých účastníkov, aby boli k sebe tolerantní a rešpektovali obmedzenú kapacitu jednotlivých stagov.

COMMUNITY ZONE
Prvýkrát na CODECON #Bratislava otvárame “COMMUNITY ZONE”. Spoznaj zástupcov a zakladateľov komunitných skupín ako sú CodeBeer, Tatra IT community, Java Meetup Group, Webup, React Meetup Group a ďalších. Komunitná zóna slúži taktiež ako meeting point, kde sa môžeš po prednáške stretnúť a pokecať so spíkrom.

Komunitnú zónu nájdeš v priestoroch Viechy naturálnych vinárov (vstup priamo zo Starej Tržnice alebo z ulice Nedbalova).

PARTNERS ZONE a hra o nový iPad
Na CODECON #Bratislava ťa okrem nabitého obsahu čaká aj “PARTNERS ZONE”. Networkingová zóna, kde môžete stretnúť expertov a zástupcov z viac ako 30 zaujímavých spoločností a projektov.

Počas celého dňa konferencie bude prebiehať súťaž o nový iPad. Nazbieraj v partnerských stánkoch 10 originálnych pečiatok a zapoj sa do žrebovania o iPad a poukážky na nákup elektroniky. Žrebujeme až troch výhercov. Vyplnenú kartičku s pečiatkami, menom a emailovou adresou hoď do zberného boxu na registrácii pri vstupe do Starej Tržnice. Výhercov vyžrebudeme po skončení poslednej prednášky na TITANS STAGE. Držíme palce!

Pečiatky môžeš zbierať v stánkoch:
Accenture / Alanata / Aliter / Alma Career Czechia / ASBIS – Dell Technologies / AT&T / Coderama / DGT factory / Essential data / Gopas / Check Point Software Technologies / Kistler / KOOPERATIVA poisťovňa / Powerful Medical / Quest / Raiffeisen Processing Centre / Sensoneo / Seznam.cz, Slovensko / Siemens Healthineers / SKYRO/Open Lab / Techband.io / TITANS freelancers / Total.js / Touch4IT / Unicorn / Websupport

DOPRAVA
Našu zodpovednosť k životnému prostrediu berieme vážne. Prosíme zváž dopravu do centra mesta na CODECON #Bratislava inak ako vlastným autom. Pokiaľ je to možné, uprednostnite MHD alebo taxi službu. Parkovanie nie je pre návštevníkov CODECON zabezpečené.

JEDLO A NÁPOJE
V rámci programu je hodinová obedová prestávka, kde si budeš môcť zabezpečiť plnohodnotné teplé jedlo. Odporúčame si obed naplánovať vopred – rezerváciu v reštaurácii alebo objednávku cez Wolt/Bolt Food/Bistro.sk alebo inú donáškovú službu. Vzhľadom na to, že je konferencia CODECON bezplatná, jedlo pre návštevníkov nie je zabezpečené.

Počas konferencie je zabezpečený pitný režim – čapovaná sóda v sodabare a zásobníky na vodu rozmiestnené v priestore. V sodabare je potrebná 2€ záloha na pohár, alebo vlastná flaša.

SLEDUJTE CODECON
Podporte komunitu CODECON a sledujte nás na sociálnych sieťach.

Linkedin, Facebook, Instagram

Tešíme sa na teba!