#Bratislava

#Bratislava, 05.06.2024

CODECON #Bratislava je najväčšia komunitná konferencia pre vývojárov na Slovensku. Staň sa súčasťou komunity aj ty.

 

Vidíme sa 05.06.2024 v Starej Tržnici.

Témy CODECON
#Bratislava 2024

  • AI and Data (nosná téma CODECON #Bratislava 2024)
  • Architecture and Design Patterns
  • Libraries, Frameworks, and Applications (Mobile & Web)
  • Quality Assurance and Automation
  • Cybersecurity and Security
  • Cloud and Cloud Services for Developers
  • Gaming – Tools, Design & App Development
  • Empowering Tech Professionals: The Role of Soft Skills

Tento rok sa odohrá program CODECON #Bratislava na 4 stageoch: TITANS STAGE (Hlavný stage na prízemí Starej Tržnice), ACCENTURE STAGE (Silent stage na galérii Starej Tržnice), RAIFFEISEN PROCESSING CENTRE STAGE (Silent stage na galérii Starej Tržnice) a TOTAL STAGE (Stage umiestnený v priestoroch V-klub v Národnom osvetovom centre.

Spíkri

Program

08:00 – 08:45
REGISTRÁCIA CODECON #Bratislava
CODECON Wake up – DJka a producentka Neraev
TITANS STAGE
CODECON #Bratislava 2024 otvorí DJka a producentka Neraev, ktorá si za svoju nahrávku Who’s Irene? odniesla z Radio_Head Awards sošku v kategórii Elektronická hudba.
08:45 - 09:00
Jano Gordulič
OTVORENIE CODECON #Bratislava
TITANS STAGE
09:00 - 09:25
Jaroslav Kopčan
Ako efektívne využiť open-source veľké jazykové modely (LLMs)
#AI #open-source #LLMs #LangChain
High-Level Talk
20 minút + 5 minút otázky
TITANS STAGE
V tomto príspevku sa pozrieme na potenciál open-source veľkých jazykových modelov (LLM), ako s nimi efektívne pracovať s využitím technologií ako Hugging Face alebo LangChain. Ukážeme si, ako nájsť jazykový model vhodný pre konkrétne použitie ako aj praktické výhody rozsiahlych Hugging Face repozitárov s množstvom dostupných predtrénovaných modelov. Taktiež sa pozrieme na to, ako využiť open-source LLM pri komplexnejších úlohách napríklad pomocou frameworkov ako LangChain.
09:00 - 09:55
Branislav Majerník
Hacknite si genAI pomocou promptingu
#genAI #LLM #jailbreak #LLM security
Deep Dive Session
40 minút + 15 minút otázky
ACCENTURE STAGE
Otestujte si svoje schopnosti vytiahnuť z LLM tajné informácie. Live demo bezpečnostných aspektov LLM modelov a genAI aplikácií. A niečo o LLM security architektúre.
09:00 - 09:55
Zuzana Šumlanská
Rýchlosť webu a performance inequality gap
#WebSpeedEquity #PerformanceGapBridge
Deep Dive Session
40 minút + 15 minút otázky
RAIFFEISEN PROCESSING CENTRE STAGE
Ve webovém světě si rychlost našla své právoplatné místo, protože řeší spoustu aktuálních a zajímavých problémů. Jedním z nich je i performance inequality gap. Uživatelé na méně výkonném hardwaru či pomalejším internetovém připojení zažívají web výrazně hůře než ostatní. Toto téma vyvolává spoustu otázek. Jaký je reálný stav výkonnosti hardwaru a internetového připojení? Kolik HTML, CSS a JS si můžu dovolit na webu? A jak mám pomalý web zoptimalizovat?
09:00 - 09:55
Peter Bakonyi
Streamovanie dát do Kafky pomocou Pythonu
#Python, #ETL, #Kafka, #Data engineering
Deep Dive Session
40 minút + 15 minút otázky
TOTAL STAGE
V tejto prednáške určenej pre začiatočníkov predstavíme Apache Kafka ako nástroj na manipuláciu so sledmi dát, čo uľahčuje spravovanie a spracovanie veľkých objemov informácií. Potom preskúmame Avro Serializáciu, ktorá pomáha efektívne organizovať a prenášať dáta medzi rôznymi systémami. prostredníctvom jednoduchých príkladov v Pythone sa účastníci naučia, ako používať Kafka na odosielanie a prijímanie správ, ako aj ako serializovať a deserializovať dáta pomocou Avro.
09:30 - 09:55
Zuzana Sochová
Agile je cesta – Dělat agile nestačí, agilní musíte být
#AgileTransformation #MindsetChange #Experimentation #SuccessfulTransformation
High-Level Talk
20 minút + 5 minút otázky
TITANS STAGE
Agilními se nestanete přes noc. Je to změna fungování, změna myšlení, změna mindsetu. V této přednášce se podíváme na to, proč agile roste na popularitě, co vede organizace k tomu být agilnější a co to vlastně znamená být agilní. Zaměříme se na to, jak krůček po krůčku měnit své fungování, nebát se experimentovat a zkoušet nové věci. Provedu Vás agilní transformací, kde se podíváme se na agile z různých perspektiv – co taková změna znamená pro tým, pro business a pro organizaci jako celek. A na co se máte pro úspěšnou agilní transformaci zaměřit a čemu se naopak vyhnout. Agile je cesta. Pojďme se na agilní cestu vydat společně.
10:00 - 10:25
Peter Baus
Ako byť lenivý a urobiť viac: Automatizácia v živote programátora a v projektovom manažmente
#automation #efectivity #workLess
High-Level Talk
20 minút + 5 minút otázky
TITANS STAGE
Je možné automatizovať si dennodenné nudné a opakujúce sa činnosti? Dá sa riadiť celý projekt iba za 30 minút denne? Dokáže sa dokumentácia napísať sama? Dokáže team fungovať bez zbytočných mítingov? Ukážeme si príklady a praktické ukážky toho ako je možné aplikovať zmýšľanie programátora a dosiahnuť automatizáciu v komunikácií, manažmente projektu, ale aj v bežnom živote a urobiť toho viac za menej času.
10:00 - 10:55
Tomáš Kramár
Developing for high availability and resiliency
#resiliency #highavailability #testing
Deep Dive Session
40 minút + 15 minút otázky
ACCENTURE STAGE
Komplexné služby majú množstvo závislostí z ktorých každá môže zlyhať. V Luigi's Boxe sa snažíme aby zlyhanie niektorej zo závislostí (napríklad výpadok databázy) nespôsobilo výpadok celej služby, ale len graceful degradation. Ukážem rôzne tipy a architektonické finty z našej praxe ako zabezpečiť vysokú dostupnosť a ako ju aktívne testovať v CI/CD.
10:00 - 10:55
Gabriel Bagita
Význam zberu bezpečnostných záznamov a reakcie na ne
#cybersecurity #securityloging #incidents
Deep Dive Session
40 minút + 15 minút otázky
RAIFFEISEN PROCESSING CENTRE STAGE
Zber bezpečnostných záznamov z aplikácií a z infraštruktúry je kľúčovým prvkom pri identifikácií prebiehajúcich alebo už vykonaných hrozieb. Zohráva významnú úlohu pri korektívnej aj reaktívnej reakcii na bezpečnostný incident. Pomáha navrhnúť kontrolné mechanizmy na zabránenie výskytu podobných hrozieb v budúcnosti.
10:00 - 10:55
Ondřej Žára
Deno: runtime, Deploy, KV
#deno #deploy #denokv
Deep Dive Session
40 minút + 15 minút otázky
TOTAL STAGE
Jaký je stav ekosystému Deno (modernější alternativa k Node.js) v roce 2024? Přehled runtime, standardní knihovny, seznámení s infrastrukturou Deno Deploy + Cron, distribuovaná databáze Deno KV a její komponenty (watch, queues).
10:30 - 10:55
Peter Urban (CTO Dedoles), Ondrej Proksa (CTO Muziker), Zuzana Šumlanská (konzultant PageSpeed.cz)
BUDÚCNOSŤ WEBOV – NOVÉ HORIZONTY A INOVÁCIE V DOBE CHAOSU
#WebFuture #InnovationsInWeb #ChaosAndInnovation #NewHorizonsInWeb
Diskusia
20 minút + 5 minút otázky
TITANS STAGE
Zaujíma vás, čo prinesie budúcnosť webov? Kedy zvoliť custom development a kedy je lepšie použiť existujúce nástroje? Ako na efektívnu prácu s dátami? Prečo je dôležité zaoberať sa web performance už v úvodných fázach a na čo sa pri vývoji zvykne zabudnúť? Naši hostia sa podelia o praktické skúsenosti a tiež tipy na web development a performance nástroje.
11:00 - 11:25
Michal Brichta
Softvér z vesmíru a vo vesmíre
#dáta #vesmír #ekonomika #satelity
High-Level Talk
20 minút + 5 minút otázky
TITANS STAGE
Prednáška sa zameria na široké prepojenie medzi softvérovou doménou a oblasťou vesmírnych technológií. Priblíži to, ako vesmírne technológie pomáhajú vývojárom ako aj to, kde vo vesmírnej ekonomike vedia vývojári nájsť nové uplatnenie.
11:00 - 11:55
Zuzana Sochová (Certified Scrum Trainer), Jana Haderková (CEO Kros)
Agile ako kultúra celej firmy: Best practice na ceste hore a dolu
#agilevstraditional #projectmanagementmethods #synergyinapproaches #agiletraditioncontrast
Diskusia
40 minút + 15 minút otázky
ACCENTURE STAGE
Agile dnes nie je v IT žiadnou novinkou – aké sú ďalšie méty v agile leadership? Čo zvyknú tímy podceniť po úvodnej fáze a prečo sa im nedarí rozvíjať v agile ďalej? Diskutovať budeme o najčastejších výzvach v rôznych fázach agile procesu a zdieľať praktické rady, ako úspešne zvládnuť prechod k agilnej kultúre v celej organizácii.
11:00 - 11:55
Miroslava Filčáková
Ako AI pomáha spoločnosti(am)
#AI #NLP #Flask #content moderation
Deep Dive Session
40 minút + 15 minút otázky
RAIFFEISEN PROCESSING CENTRE STAGE
AI vzbudzuje veľa nadšenia, otázok, strachu ale aj príležitostí. Ako je možné tieto príležitosti využiť na pomoc firmám a konečne sa zbaviť strachu, že nás pripraví o prácu? - Bližšie sa pozrieme na význam prístupu “Humans in the loop” a ako môže fungovať v praxi. - S vývojom aplikácií využívajúcich AI je spojených veľa etických ako aj technických výziev. Na čo si dať pozor kým začnete a čo môže počkať až po release ? - To aké výzvy vznikajú počas jednotlivých fáz vývoja a ako ich riešiť si ukážeme na praktickom príklade vývoja aplikácie pre elv.ai. - Čo je [elv.ai](http://elv.ai) a ako využíva AI na zlepšenie spoločnosti. - Ako a prečo prototypovať riešenie ( zadarmo ). - Ako si vybrať správny model a ako ho fine-tuneovať. - Ako integrovať AI do webových aplikácií. - Ako optimalizovať, testovať a monitorovať infraštruktúru tak aby ste mohli v noci spávať.
11:00 - 11:55
Milan Martiniak
Mýty vs. Realita: Minimal API v ASP.NET Core
#dotnet #minimalapi #aspnetcore
Deep Dive Session
40 minút + 15 minút otázky
TOTAL STAGE
Minimal API je ešte stále považované za novinku v ASP.NET Core, napriek tomu už o ňom kolujú povery a mýty. Ukážažeme si čo to v skutočnosti je a ako si pomocou toho môžeme vytvoriť vlastný systém, ktorý nám môže zjednodušiť život.
11:30 - 11:55
Martin Koldovský
AI štít pro automatické zabezpečení webových aplikací a API
#security #ai #kubernetes #web
High-Level Talk
20 minút + 5 minút otázky
TITANS STAGE
Zrychlený vývoj, tlak na aktualizace a vystavení do Internetu dělá z publikování web aplikací a API těžkou výzvu. Co kdyby šlo naučit vaši aplikací, aby se chránila sama, bez signatur a neustálé rekonfigurace? Naučme existující architekturu webu nové kousky s open-appsec https://www.openappsec.io/
13:00 - 13:55
Filip Vítek (Executive Vice President VP AI & Data, CommentSold), Jiří Materna (Machine Learning Expert, Founder Machine Learning College), Alžběta Solarczyk Krausová (Head of the Center for Innovations and Cyberlaw Research (CICeRo) at the Institute of State and Law of the Czech Academy of Sciences, CEO Respectful AI)
AI MASTERS CLUB: Ako využiť AI, kde investovať a na čo sa pripraviť?
#aiautomation #aicustomerexperience #aicustomerservice #ailegislation
Diskusia
40 minút + 15 minút otázky
TITANS STAGE
Vstúpte do sveta AI Masters Clubu a objavte, ako efektívne využiť umelú inteligenciu, kam smerovať s vývojom, a aké sú limity súčasných AI modelov. Diskutovať budeme o praktických príkladoch z oblastí AI automatizácie, spracovania dát, zlepšovania zákazníckej skúsenosti a potrebných krokoch v súlade s legislatívou.
13:00 - 13:55
Matej Šipkovský
Hacknutie a obrana servera
#cybersecurity #hacking #DoSattack #hardening
Deep Dive Session
40 minút + 15 minút otázky
ACCENTURE STAGE
Na živej ukážke si predvedieme niekoľko spôsobov, ako je možné hacknúť server od sieťovej až po aplikačnú vrstvu. Následne si ukážeme, ako sa proti podobným útokom brániť.
13:00 - 13:55
Martin Šustek
Predchádzanie fyzickým dôsledkom dlhého strnulého sedenia za pomoci pohybu
#pohyb #zdravie #pracovneProstredie #kvalitaZivota
Deep Dive Session
40 minút + 15 minút otázky
RAIFFEISEN PROCESSING CENTRE STAGE
Všetci v IT bojujeme so zaguľatenými ramenami, predsunutými krkmi, boľavými krížami, obmedzenou mobilitou atď. Jedni to riešia ergonomickými myškami a hráčskymi kreslami. Druhí stavili na standing desky a fitlopty. Ja vám chcem ukázať, ako sa dá predchádzať fyzickým dôsledkom dlhého, strnulého sedenia iba pohybom a s minimom pomôcok.
13:00 - 13:55
Hana Harenčárová
Seamless Releases with Feature Flags: Insights from GitHub’s Experience
#Feature flags #Ruby #Ship to learn #Best practices
Deep Dive Session
40 minút + 15 minút otázky
TOTAL STAGE
Feature flags are a powerful technique for controlling releases of new features. They enable us at GitHub to release safely and to collect feedback early through staff ships and private beta ships. On an example of a feature from our team, I'll go over the feature flag's life cycle, sharing best practices, tips and tricks.
14:00 - 14:25
Ľuboš Balát
WebJET CMS – redakčný systém novej generácie v OpenSource verzii
#WebJETCMS #OpenSource #contentmanagementsystem #InterWay
High-Level Talk
20 minút + 5 minút otázky
TITANS STAGE
Aké sú výzvy spojené s udržiavaním Java softvéru, aktualizáciou a technologickými zmenami? Nová generácia zahŕňala prepísanie administrácie pomocou najnovších technológií Spring REST a Spring DATA. Systém prednedávnom prešiel do OpenSource verzie. Aké sú dôvody? Otvoríme aj tému zverejnenia kódu a duálneho licencovania.
14:00 - 14:55
Tibor Kurina
Návrh a implementácia viacvrstvového perceptrónu v prostredí veľkých dát
#Python #Neurónové siete #Strojové učenie #Perceptron #Dátová analýza
Deep Dive Session
40 minút + 15 minút otázky
ACCENTURE STAGE
Ako navrhnúť pomocou krížovej validácie viacrvrstvový perceptrón pre predikciu v oblasti veľkých dát.
14:00 - 14:55
Michal Truban (IT podnikateľ, politik, športovec), Juraj Masar (CEO Better Stack), Miroslav Gasparek (Sensible Biotechnologies), Terka Mihalovič Lukáčová (CEO DASATO, Co-founder DASATO & GROWNi)
Za hranice a späť: Inovačné príbehy Slovenska
#braindrainchallenge #retainingtalent #slovakiainnovationstrategy
Diskusia
40 minút + 15 minút otázky
RAIFFEISEN PROCESSING CENTRE STAGE
Na jednom pódiu sa stretnú šikovní inovátori, ktorí svojou prácou ovplyvňujú nielen zahraničie, ale aj domácu scénu. Poďme sa inšpirovať a spoločne sa podeliť o cenné skúsenosti z rozbehu projektov v rôznych krajinách. Ukážme, že na Slovensku máme skvelé zázemie pre zaujímavé projekty a spoluprácu!
14:00 - 14:55
Jakub Stehlík
Without a trace
#tracing #observability #distributedapps
Deep Dive Session
40 minút + 15 minút otázky
TOTAL STAGE
Tracing, the obscure yet useful sibling of metrics and logs, can be a powerful addition to the observability stack for your distributed applications. Come and learn about why and when to implement tracing, which tools are available, and what insights you can get out of a proper tracing setup.
14:30 - 14:55
Filip Bednárik
HI + AI = ? (Deň človeka s umelou inteligenciou)
#automation, #ai, #nlp, #gpt, #problem-solving, #privacy
High-Level Talk
20 minút + 5 minút otázky
TITANS STAGE
Ako vyzerá deň ľudského jedinca, ktorý má automatizovanú domácnosť, prevádzkuje AI na anonymizáciu súdnych rozhodnutí, behá s rebríkmi v robote, rozpráva sa s dokumentami a popri tom generuje kód a dokumentáciu. Ukážeme si spojenie ľudskej a umelej inteligencie pri riešení osobných problémov ITčkara, ale aj podnikových problémov z praxe na projektoch v EDčku. Zaujímavé nástroje, metódy a modely, ktoré sú open source, zamerané na súkromie a môžete ich použiť aj vo vašom projekte.
15:00 - 15:25
Ondřej Filip
Technické výzvy spojené s vývojem českého velkého jazykového modelu
#LLM training #High-performance #Computing
High-Level Talk
20 minút + 5 minút otázky
TITANS STAGE
Otevřené LLMs jsou učené převážně na angličtině, nedokonale česky se naučí mnohdy jen na základě wikipedie. Zlepšení znalosti češtiny obnáší spustit plnohodnotné doučení modelu na velkém jazykovém korpusu. Jaký hardware je na to potřeba? Jaká to má technická úskalí a jaké je to provozovat ve vlastním datacentru? A co jsme to vlastně učili?
15:00 - 15:55
Rastislav Pečík
Keycloak, alebo ako riešiť prihlasovanie bezbolestne
#Security, #Keycloak, #Passwordless, #OAuth2
Deep Dive Session
40 minút + 15 minút otázky
ACCENTURE STAGE
Vo svete webstránok, portálov, intranetov je tu spoločný prvok, a tým je identita používateľa. Častou požiadavkou je tieto identity navzájom zdieľať a prepojiť so sociálnymi sieťami. Naštastie existuje opensource IdP nástroj, riešiaci nielen identitu, ale je nabitý aj ďalšími funkciami, ktoré skutočne nechcete vo svojich aplikáciach programovať 😉.
15:00 - 15:55
Ján Jakubčík
Innovations in Image Generation: From Visual Programing to Generative UI’s
#VisualProgramming #GenerativeUI #AIDrivenDesign #InnovateWithAI
Deep Dive Session
40 minút + 15 minút otázky
RAIFFEISEN PROCESSING CENTRE STAGE
Embark on the evolving journey to Generative UI interactions, powered by the newest AI models. In this presentation, we'll navigate the intricacies of visual programming for developers, demonstrating how expanding the limits of control can foster groundbreaking Generative UI innovations
15:00 - 15:55
Marek Panti
Real front-end a.k.a. UI components behind the scenes
#UI #Components #StencilJS #Angular #Javascript
Deep Dive Session
40 minút + 15 minút otázky
TOTAL STAGE
What is the real front-end? From my experience we don't really care how a date picker works, what happens when we have a tooltip, or how to develop a calendar from scratch. In this session we will cover UI components and I will show you multiple approaches when building the real front-end.
15:30 - 15:55
Veronika Pizano (COO Aj ty v IT), Martin Maštalír (President AMCHAM Slovakia a General Manager Dell Technologies Slovensko)
Zmena paradigmy: Ako priviesť viac žien do technologických odvetví
#paradigmshift #womenIntech #techdiversity #empoweringwomeninstem
Diskusia
20 minút + 5 minút otázky
TITANS STAGE
Aké trendy a dáta odhalil nedávny prieskum IT na Slovensku? Kedy vzniká „gap“ v záujme mladých dievčat o IT a prečo je pre firmy výhodné dávať priestor aj rekvalifikovaným ženám? S Veronikou a Martinom rozoberieme trendy, najčastejšie stereotypy a praktické príklady iniciatív pre úspešné uplatnenie žien v IT tímoch.
16:00 - 16:25
Lukáš Čulík
Vývoj hry – Ako začať, čomu sa vyvarovať, ako rozmýšľať nad úspechom
#gamedevelopment #marketing #STEAM
High-Level Talk
20 minút + 5 minút otázky
TITANS STAGE
Každá videoherná dielňa stojí na neistej hŕbke slamy ktorou každý deň pretečie kubík petroleju. Nejeden herný developer sa pri každom rozhodnutí snaží riziko samovznitenia tohoto úsilia eliminovať. V naplno cválajúcej produkcii však nie je temer žiaden priestor na chyby. Mnohé tieto riziká sa predprodukciou a vývojom vo voľnom čase dajú pekne obísť. Avšak vedia tu vzniknúť nové. Čaká vás subjektívna rozprava o poznatkoch z vývoja a marketingu projektu CRAVE. Ten sa predprodukciou ťahá už vyše dvoch rokov.
16:00 - 16:55
Peter Kráčik
Ako sme pre našich developerov vytvorili Internal Developer Platform
#InternalDevPlatform #AutomateAndScale #Terraform #DevEnvOptimization
Deep Dive Session
40 minút + 15 minút otázky
ACCENTURE STAGE
Predstavte si, že celé vývojové prostredie nového projektu - od repozitára, CI/CD pipeline, Secrets až po konfiguráciu v Kubernetes sa vytvorí automaticky, zatiaľ čo vy si vychutnáte rannú kávu. My sme pomocou Terraform-u z tohto rutinného a zdĺhavého procesu urobili 5-minútovú záležitosť, čím sme výrazne zjednodušili prácu našim developerom.
16:00 - 16:55
Ján Polonský, Lukáš Balážik
This is not a game, This is Cybergame
#cybergame #ctf #kybernetickabezpecnost #cybersecurity
Deep Dive Session
40 minút + 15 minút otázky
RAIFFEISEN PROCESSING CENTRE STAGE
Poslaním národnej kyberbezpečnostnej hry CyberGame je objavovať talenty bez rozdielu veku. V skutočnosti je to veľké cvičenie, kde si hráči vyskúšajú, čo obnáša práca bezpečnostných špecialistov. Tak vám ukážeme fakt chrumkavú úlohu a zároveň aj ako sa dá riešiť s použitím voľne dostupných programovacích jazykov.
16:00 - 16:55
Pavol Perdik
Video Skeleton Tracking + AI = Digital Personal Running Coach (Case Study)
#AI #WebDevelopment #Laravel #Python
Deep Dive Session
40 minút + 15 minút otázky
TOTAL STAGE
Our AI-powered runners app transforms ordinary runs into advanced training sessions. By uploading real running videos, our app analyse the runners technique (based on the analysed body positions like knees, shoulders, feet etc., frame by frame) and in few minutes, runner receive a tailored video showcasing their original run with skeleton tracking injected and providing valuable visual tips for improvement. It’s like having a personal running coach backed by AI technology. In this inspiring case study we reveal the tech behind this AI magic, also we showcase how we seamlessly fused Laravel and Python through Laravel Sidecar, integrating AWS Lambda functions and many more.
16:30 - 16:55
Samuel Šušoliak
NX Monorepo resp. ako Sensoneo škáluje svoj Frontendový vývoj
#productivity #teamGrowth #developmentTools #streamlinedDevelopment
High-Level Talk
20 minút + 5 minút otázky
TITANS STAGE
Moja prezentácia sa zameriava na NX monorepo a na naše využitie tohto nástroja vo frontendovom vývoji. Prezentácia poskytne všeobecné vedomosti o tom, čo je NX monorepo a ako funguje. Ďalej sa bude venovať konkrétnym príkladom z nášho prostredia a popíše, ako nám v Sensoneu tento nástroj zjednodušil vývojový proces a zlepšil efektivitu práce. Okrem toho sa zamyslíme nad tým, kedy je a nie je vhodné NX použiť.
Rozbaliť celý programZbaliť program

Stará tržnica

CODECON #Bratislava sa aj tento rok bude konať v Starej Tržnici v Bratislave – jednom z najdôležitejších kultúrnych a spoločenských centier hlavného mesta Slovenska.

 

Stará Tržnica je dôležitým komunitným miestom, ktoré podporuje neziskové aktivity, kultúru, či lokálnych farmárov. Poskytuje priestor pre rozmanité aktivity, ktoré už roky tešia obyvateľov mesta, návštevníkov z iných slovenských miest a aj zahraničných turistov.

 

Veľmi sa tešíme, že môžeme usporiadať CODECON #Bratislava práve v Starej Tržnici. Veríme, že prepojenie sveta technológií a vývoja s hodnotami Starej Tržnice prináša jedinečný zážitok pre všetkých účastníkov.

Programová komisia

Partnerstvo

Financovanie CODECON je transparentné. Všetky príspevky partnerov sú použité výhradne na organizáciu podujatia, komunikáciu a sprievodné aktivity pre developerov.

 

Ďakujeme všetkým partnerom za podporu. Vďaka vám je konferencia CODECON už 10 rokov pre vývojárov zdarma.

Vidíme sa 05.06.2024 v Starej tržnici v Bratislave!

Kapacita na CODECON #Bratislava 2024 je naplnená. Registrácia je pre tento ročník uzavretá a registrácia na mieste nie je možná.

Nezmeškaj aktuálne info o CODECON

Nezmeškaj aktuálne info o CODECON

* Odoslaním svojej e-mailovej adresy dávate súhlas so zapísaním e-mailovej adresy do CODECON newslettera a využívaním e-mailovej adresy na marketingové účely spojené s projektom CODECON.
Hlavní
partneri

Partneri

Mediálni
partneri

Komunitní
partneri