CodeCon 2022 pod záštitou Titans Freelancers

OD VÝVOJÁROV PRE VÝVOJÁROV

Konferencia CodeCon bola jedným z najväčších stretnutí vývojárskej IT komunity na Slovensku.

Už po ôsmy krát sme koncom apríla na Slovensko priniesli výberovku inšpiratívnych noviniek a praktických skúseností v oblasti vývoja, architektúry, integrácií a sietí pre všetkých nadšencov IT technológií. O praktické skúsenosti sa podelilo vyše 30 expertov z IT branže zo Slovenska aj zahraničia. 910 účastníkov, 32 spíkrov, 3 stage, 3 inšpiratívne talkshows a 22 spolupracujúcich partnerov. Ďakujeme všetkým za jedinečnú atmosféru a vzácnu príležitosť stretnúť sa po 2 pandemických rokoch.Codecon 2022


Viac ako 900 vývojárov

Vytvorilo aj tento rok jedinečnú CODECON komunitu. Už ôsmy krát sa pod jednou strechou stretli tí najzapálenejší developeri zo širokého okolia.

Vidíme sa v apríli 2023

Už teraz intenzívne makáme na príprave ďalšieho ročníka CODECON. Sleduj nás na webe a na sociálnych sieťach.

Stará tržnica - Bratislava

Aj budúci rok sa stretneme na Námestí SNP 484/25, 811 01 Bratislava-Staré Mesto. Pozri mapu.HĽADÁME PARTNEROV.
CODECON tento rok podporilo rekordných 22 partnerov. Za túto podporu sme veľmi vďační. CODECON je skvelá príležitosť stretnúť sa so skúsenými vývojármi a nájsť priestor pre zaujímavé spolupráce. Pokiaľ zvažujete spoluprácu na CODECON v budúcnosti, radi Vám poskytneme bližšie informácie. Sme k dispozícii na: info (@) codecon.sk.
VÁŠ NÁZOR NÁS ZAUJÍMA.
Zažili ste CODECON v Starej tržnici? Váš názor nás zaujíma, preto by sme vás radi poprosili o krátku spätnú väzbu k obsahu, komunikácii aj organizácii konferencie. Ďakujeme. Vaše nápady a postrehy zohľadníme pri príprave ďalšieho ročníka. PRIESKUM
TIPY NA ZAUJÍMAVÝCH SPÍKROV.
Inšpiratívnych spíkrov na dobrej konferencii nikdy nie je dosť. Poďme si vytvoriť ďalší ročník spoločne a inšpirujme sa navzájom. Pošlite nám tipy na spíkra, ktorého by ste chceli na CODECON vidieť a zažiť, radi ich spolu s vami oslovíme na spoluprácu. Sme k dispozícii na: info (@) codecon.sk.


Hlavný partner


Image


Hlavný mediálny partner


Živé.sk: Najnovšie správy o počítačoch, mobiloch, IT a internete

Mediálni partneri

Zostaň s nami v kontakte
Odoberaj novinky z IT konferencie CodeCon

Organizátor: Total Avengers s.r.o.

Kontaktné informácie: info@codecon.sk alebo +421915997440.