S veľkou radosťou oznamujeme, že CODECON #Bratislava onedlho otvára registráciu na svoje veľkolepé podujatie, ktoré sa uskutoční 05.06.2024! Tento rok prichádzame s ešte väčším nadšením a najmä, väčším priestorom pre obsah. CODECON #Bratislava 2024 bude mať tento rok až štyri stages – stay tuned, viac informácií už čoskoro.

Na každom skvelom technologickom podujatí je jedno kritické zloženie – obsah. A to presne je úlohou našej Programovej komisie CODECON #Bratislava. Zabezpečiť, aby ste na našom podujatí zažili len to najlepšie.

Členovia programovej komisie

Naša komisia pozostáva zo 7 vášnivých jednotlivcov so širokým technologickým zázemím.

Daniel Harcek
Head of Technology vo WageNow, nadšenec pre nové technológie, ako sú cloud a AI, a organizátor technologických stretnutí v Žiline.

Milan Martiniak
Vývojár a architekt so zameraním na .NET technológie. Organizuje KROS Dev Meetup a posledné roky sa zameriava na webový a cloudový vývoj.

Igor Pavelek
Spoluzakladateľ spoločnosti Pygmalios, ktorá sa špecializuje na vývoj inovatívnych riešení pre kamenné obchody využívajúcich AI. V minulosti pôsobil ako COO, aktuálne sa venuje business developmentu a marketingu.

Peťo Širka
Už je to 10 rokov, čo Peťo položil základný kameň konferencie CODECON. 8 rokov so svojím tímom Total Avengers konferenciu organizoval a udržiaval komunitu živú. Dnes je stabilným a inšpiratívnym prvkom pre celý tím a členom programovej komisie.

Martin Šustek
Vedúci v oblasti Engineering Chapter v Multitude IT Labs, venuje sa celému životnému cyklu softvéru od architektúry, dátového modelu, cez nasadzovanie, až po monitoring produkcie.

Robert Zuberec
Skúsený riaditeľ v spoločnosti Descartes Slovakia, ktorý sa špecializuje na vývoj aplikácií v .NET a implementáciu vývojových postupov. Zabezpečuje prevádzku vývojového centra v Žiline, čo zahŕňa aj spoluprácu so študentami.

Marián Vlčák
Vývojár a CTO vo FinStat s.r.o. a aktívny organizátor tech meetupov v Žiline.

Čo je úlohou programovej komisie

Programová komisia aktívne vyhľadáva zaujímavé témy a rečníkov, či už z domácej alebo zahraničnej scény. Tento rok sme sa rozhodli ísť v podpore našej komunity technologických nadšencov ešte ďalej. Prvýkrát sme otvorili možnosť otvorenej výzvy pre nomináciu vašich prednášok. A výsledok? Viac ako 100 nominácií a zaujímavých tém! Chceme vyjadriť veľkú vďaku za každú jednu nomináciu, ktorá nám pomáha vytvárať ešte bohatší obsah pre CODECON #Bratislava 2024. Momentálne intenzívne pracujeme na selekcii najlepších prednášok pre CODECON #Bratislava 2024. Od apríla budeme postupne oznamovať ďalšie podrobnosti, takže sa oplatí sledovať naše sociálne siete a web.

Rezervujte si miesto včas

Nemusíte čakať a riskovať, že vám ujde táto vzácna príležitosť. Minulý rok sme museli uzatvoriť registráciu dva týždne pred podujatím, a vieme, že tento rok bude záujem ešte väčší. Registrácia sa otvára už 1. apríla a vstupenky sú zadarmo! Buďte s nami a nechajte sa inšpirovať najnovšími trendmi a poznatkami zo sveta technológií.